Streç filmle zayıflama

Kilo vermek için birçok değişik yol denediniz fakat hiçbirinden istediğiniz gibi bir netice alamadıysanız streç filmle zayıflama tam size uygun bir yöntem olacak. Son yıllarda çok tercih edilen ve oldukça popüler bir hale streç filmle zayıflama size istediğiniz kadar incelme şansı veriyor. Hem de kısa bir süre içinde! Streç filmle zayıflama şekilleri hakkında daha çok informasyon almak ve bu yöntemi tecrübe etmek istiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz yazıya göz atabilirsiniz. İşte çok dört gözle beklenen streç filmle zayıflama…

Streç filmle ile zayıflama nasıl yapılır?

Günümüzde en çok tercih edilen zayıflama şekillerinden birisi streç filmle zayıflama. Kısa süre içinde birkaç santimetre incelmenizi sağlayacak bu yöntem yardımıyla fazla kilolarınızdan kurtularak daha sağlıklı bir görünüme kavuşabileceksiniz. Streç filmle zayıflama için göbek bölgesini ya da bölgesel olarak zayıflama şekillerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Bu yöntemi uygularken tek yapmanız ihtiyaç duyulan ise kucak dolusu su tüketmek. Peki, bu işlem nasıl yapılır? İşte cevabı…

Nasıl uygulanır?

Streç filmle zayıflama için yapacağınız işlemler oldukça kolay. Bunun için belirli bir oranda streç filmi zayıflamak istediğiniz bölgeye sarabilir, bu şekilde terleyerek bu bölgelerde kısa süre içinde bu bölgedeki yağın yakılmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlemi bilhassa spor yaparken uygularsanız yağların iki katı hız içinde eridiğine tanıklık edebilirsiniz. Streç filmle zayıflama işlemi esnasında dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan mevzu ise bolca su içmeye dikkat etmek. Terleme kanalıyla kilo verilen bu yöntemde vücudunuz sıvı kaybedeceği için kucak dolusu su içilmesi gerekiyor.

Streç filmle zayıflama yöntemi

Birçok uzmanın ve diyetisyenin önerilmiş olduğu bir yöntem olan streç filmle zayıflama yöntemi ile etkili bir halde kilo verebilirsiniz. Streç filmle zayıflama için lüzumlu malzemeler şunlar:

Malzemeler

-E vitamini yağı
-Kakao yağı
-Streç film
-Deniz tuzu yada çekilmiş kahve

Yapılışı

İşlemi uygulamak istediğiniz bölgeye ilkin E vitamini ile masaj yapın, sonrasında aynı bölgeyi çok sıkı olmayacak bir halde streç film ile sarın. 1-2 saat bu şekilde bekleyin ve sonrasında streç filmi çıkarın. Uygulama yaptığınız bölgeye tuz ya da kahve ile peeling  yaparcasına masaj yapın. Sonrasında aynı bölgeyi sudan geçirin ve nemlendirici sürün.

Streç filmle zayıflamak zararı olan mı?

Streç filmle zayıflama aşırı terlemeden dolayı vücudunuza çeşitli zararlar verebilir. Vücudun kurumasına neden olan bu yöntem öteki bir taraftan da sıvı yitirilmesine neden olabilir. Bunun için bu işlem ile beraber günde minimum 2 litre su tüketimi yapılmalıdır. Streç filmle zayıflamanın neden olabileceği öteki bir zarar ise terlemeye bağlı bir halde kan hacminde azalma meydana gelmesidir. Bu durum da hücrelere daha azca oksijen taşınmasına neden olacağı için vücutta oksijen açığı çıkarabilir.

Streç filmle zayıflamanın öteki zararları içinde ise şunlar yer alır:

-Aşırı terlemeden dolayı vücudun kimyasal yapısında değişimler meydana gelebilir,
-Metabolizma hızında anormallikler görülebilir,
-Halsizlik, baş dönmesi,zayıflama gibi etkisinde bırakır görülebilir. Bu durumun çok şiddetli olması kişinin komaya girmesine dahi yol açabilir.
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazın